Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu bądź analogicznych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To także całe sporo doskonałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasami defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o doskonale gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.